A Gépjárműtechnológia Tanszék az „Audi Kutatási Projektek Napján”

Az Audi Hungária által évente megrendezésre kerülő „Kutatási Projektek Napján” a BME-ről a Gépjárműtechnológia Tanszékkel folytatott lézeres kutatási projekt került kiválasztásra és külön standon bemutatásra. A tematikus napon az egyetemi partnerek, az Audi dolgozói és vezetői tekintik meg az egyetemekkel együtt, előző évben végzett projektek közül a kiválasztottakat. A bemutató standunkat az Audi Hungária igazgatósága részéről Peter Kössler is megtekintette és személyes tájékoztatást kapott a projektben elért eredményeinkről.

A rendezvény időpontja: 2017. március 13. 09:00-15:00

A rendezvény helyszíne: Audi Hungaria ZRT. 9027 Győr, Audi Hungária út 1 Audi Hungaria Fórum (Pipacs)

A 2016-ban zárult lézeres alumínium hegesztési projektben a konkrét rendszerelemek és alkalmazott folyamatok esetén határoztuk meg közösen a kiválasztott befolyásoló tényezőknél a hatásirányokat és hatáserősségeket feltárva és rögzítve ezzel a pontos összefüggéseket. Amely ismeret a hegesztő cellában folyó technológia mélyebb megértését és a változások hatékonyabb kezelését teszi így lehetővé.

A Gépjárműtechnológia Tanszéket dr. Markovits Tamás egyetemi docens képviselte.